Nová generace
čtvrtek, 31. srpen 2017 16.46

Připravit ke startu

Napsal(a) 

Ahoj všichni,

doufám, že jste si o prádzninách odpočinuli a nabrali sílu na mnohých skvělých prázdninových akcích. A že se s tou silou vrhnete do díla!

Proč?

Protože "moje škola je moje zodpovědnost". Náš Spasitel nás poslal do celého světa, abychom kázali evangelium všemu stvoření. A lidé na naší škole jsou stvoření a potřebují slyšet evangelium. Tak proto.

Jak?

Láskou. Láska má mnoho podob, ale líbí se mi heslo našich amerických přátel z Kai Alpha - "Láska najde potřebu a naplní ji." 

Kdy?

Po celý školní rok. Ať už si jen tak povídáme se spolužáky nebo připravujeme oficiální setkání NG nebo přímo akce NG na školní půdě, neustále se dostáváme do různých příležitostí, kdy naše víra vybublá na povrch a my máme možnost říct svědectví, udělat někomu radost. Vždycky je čas zlepšovat atmosféru kolem sebe.

S kým?

Nezáleží na tom, jestli jsme sami nebo je nás víc. Když je nás víc, můžeme zorganizovat větší akci. Když jsem sama, můžu být kreativní jiným způsobem. A nezapomínejme, že zásadní věc je, že Duch svatý je s námi úplně všude. Takže technicky vzato nikdy nejsme sami!

Ať Vám Bůh žehná do nového školního roku.

 

Naposledy změněno čtvrtek, 31. srpen 2017 17.58
Jste zde: Domovská stránka NG a škola Připravit ke startu